Profesjonalny gabinet groomerski

Gabinet VADeRA w Poznaniu jest w pełni przystosowany do świadczenia usług na najwyższym poziomie. W naszym klimatyzowanym lokalu, z komfortową poczekalnią dla Klientów, zaopatrzonym w kosmetyki i akcesoria dobrane z najwyższą pieczołowitością, zatroszczymy się o Małych i Dużych. Naszymi Klientami są:

Gabinet VADeRA to przestrzeń zaaranżowana dla maksymalnego komfortu czworonogów. Dysponujemy regulowanymi stołami i dwoma wannami, przystosowanymi dla psów o masie do 120kg! Posiadamy pięć stanowisk groomerskich, profesjonalny sprzęt, kosmetyki oraz środki zapewniające czystość i higienę jak również doświadczenie w pracy z psami od 2009 roku. Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje, aby zapewniać najwyższe standardy usług. Od 2020 roku świadczymy grooming także dla królików długowłosych, a rekomendują nasze usługi zarówno ich właściciele, jak i najlepsi hodowcy w Polsce.

Dysponujemy komfortową, klimatyzowaną poczekalnią w której klienci mogą zrobić zakupy dla swoich milusińskich, a także skonsultować wszelkie czworonożne sprawy z naszymi fachowcami. Wszystko to składa się na gwarancją satysfakcji naszych Klientów!