Nasz zespół

Już od 2009r. pielęgnujemy Pieski z sąsiedztwa, z odległych zakątków Wielkopolski a nawet z zagranicy. Mamy wiernych Klientów z Francji, Niemiec i USA. Nasz zespół tworzą profesjonaliści- doświadczeni groomerzy i pasjonaci - których łączy wspólna idea budowania nowej jakości na rynku pielęgnacji zwierząt. Stawiamy na ciągłe doskonalenie się i rozwój. Każdemu Futrzakowi poświęcamy tyle czasu i energii, aby stres związany z zabiegami pielęgnacyjnymi był jak najmniejszy a fryzura dopracowana do ostatniego włoska. Nigdy nie podajemy środków uspokajających, a właścicieli niepewnych reakcji swojego ulubieńca przekonują efekty końcowe naszej pracy- bez farmakologii i przemocy.

Marta

Fryzjer dla psów „VADERA” jest ukoronowaniem mojej pasji zoologicznej, krzewionej od dziecięcych lat, przekutej w wykształcenie magistra inżyniera zootechniki i dyplom groomerski.

Lata doświadczeń w praktyce ze zwierzętami i moja osobista Bernardynka Kropka nauczyły mnie cierpliwości w kontakcie z nimi i całkowitego zaangażowania w swoją pracę jako fryzjer dla psów.

Od 2009 roku zajmuję się groomingiem i prowadzeniem salonu. Głód wiedzy i chęć podnoszenie kwalifikacji realizuję poprzez liczne szkolenia i seminaria. Prowadzę również kursy groomerskie. W każdy element swojej pracy wkładam całe serce, co owocuje szerokim gronem wiernych i zadowolonych Klientów.

 

Natalia

Groomingiem zajmuję się od kilku lat, ale już od pierwszych dni wiedziałam, że będzie to moją pasją. Wszystko zaczęło się od kursu jaki ukończyłam w naszym salonie.

Następnie dostałam tę przyjemność dołączenia do załogi VADeRY. Sztukę strzyżenia poznałam już wcześniej, ponieważ przez 6 lat zajmowałam się fryzjerstwem.

Zwierzęta były w moim życiu od zawsze. Aktualnie jestem właścicielką suczki yorkshire terrier Suzi. To dzięki niej wiem jak ważna jest pielęgnacja, podejście ale też i cierpliwość dla naszych pupili.