Kurs groomingu w Poznaniu

Wszystkich zainteresowanych poszerzeniem swoich kwalifikacji zawodowych oraz samorozwojem serdecznie zapraszamy do udziału w KURSACH STRZYŻENIA PSÓW, organizowanych przez nasz gabinet. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w pracy groomerskiej oraz gronem zadowolonych Klientów. Ukończenie naszego kursu zapewni wstęp do realizowania się jako właściciel salonu groomerskiego, pracownik w branży psich usług, lub po prostu pasjonat rasy- pielęgnujący swojego Pupila w domowym zaciszu! Przeprowadziliśmy liczne szkolenia, w tym również dla pani bułgarskiego pochodzenia z udziałem tłumacza. Współpracujemy z Urzędami Pracy, co potwierdzają nasze liczne referencje, oraz z prywatnymi osobami.

Kurs strzyżenia psów Poznań

Naszym Kursantom oferujemy naukę INDYWIDUALNĄ! Nie ma mowy o żadnych grupach. Wierzymy, że tylko w taki sposób można wynieść z kursu jego kwintesencję. Głównym celem kursu w naszym gabinecie jest praktyczna szkoła pracy groomerskiej, poparta teorią. Składają się na nią:

  • podstawy: czesanie, szczotkowanie, trymowanie, kąpiel, suszenie, przycinanie pazurków, czyszczenie uszu, higiena zębów, wstęp do stylizacji poszczególnych partii ciała, strzyżenie maszynką i wstęp do strzyżenia nożyczkami
  • stylizacja w praktyce i teorii: strzyżenie, rozczesywanie, dobór kosmetyków, fryzury dla psów najpopularniejszych ras w Polsce oraz pielęgnacja kotów, strzyżenie w technice Japanstyle
  • wyposażenie salonu, zasady BHP oraz podstawy behawioryzmu- zapewniają bezpieczeństwo pracy groomera przy minimalnym stresie zwierząt
  • tworzenie wizerunku firmy, relacje z Klientami i organizacja pracy

Strzyżenie psów Poznań - kurs groomerski Poznań

Pracujemy wyłącznie na realnych, odpowiednio dobranych pieskach, a nie na kukiełkach- modeldogach! Szkolenie zakończone jest egzaminem praktycznym, a każdy kursant otrzyma Dyplom oraz Certyfikat, upoważniający do otwarcia własnego salonu i posługiwania się tytułem GROOMERA Oferujemy obszerny skrypt, niezbędny w zgłębianiu tajników tego ekscytującego zawodu!

Decyzja o stopniu zaawansowania kursu i długości jego trwania należy do Państwa! Proponujemy 2 warianty kursu

  • PODSTAWOWY – 1-tygodniowy (ok. 40h) w cenie 3000zł od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30/10:00 do 16:30/18
  • ROZSZERZONY – 2-tygodniowy (ok. 80h) w cenie 5000zł od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30/10 do 16:307/18

Cena zawiera wszystkie zajęcia, materiały do pracy, obszerny skrypt przechodzący na własność kursanta oraz egzamin . W cenę nie jest wliczone zakwaterowanie oraz wyżywienie. Przy zapisywaniu się na kurs, wymagany jest bezzwrotny zadatek w wysokości 500 złotych, płatny przelewem na rachunek bankowy w ciągu 7 dni od daty zgłoszenia. Pozostała kwota płatna jest najpóźniej w dniu rozpoczęcia kursu na miejscu w gabinecie.

Dysponujemy możliwością zorganizowania bazy noclegowej oraz gastronomicznej w niedalekiej odległości od salonu- osoby zainteresowane mogą zdać się na nas i po prostu korzystać z kursu:) Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr. ew. 2.30/00008/2019 nadany przez Wojewódzki Urząd Pracy. Gwarantuje to zwrot kosztów kursu wszystkim osobom bezrobotnym zarejestrowanym w Urzędzie Pracy właściwym dla ich miejsca zamieszkania.